Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ – у рейтинзі «ТОП-100. Рейтинги найбільших»
07 лютого 2019
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) увійшов одразу до кількох категорій щорічного рейтингу «ТОП-100. Рейтинги найбільших» за версією delo.ua.

Так, ПУМБ серед 50 українських банків став 5 за дохідністю за 9 місяців 2018 року. Крім того, банк зайняв 7 сходинку за таким показниками, як обсяг активів, об’єм депозитного портфелю та об’єм кредитного портфелю (показники станом на листопад 2018).

Загалом у рейтингу розглядалося 50 українських банків. У всіх категоріях до першої десятки потрапили банки з державним капіталом та комерційні банки з закордонним капіталом. ПУМБ – єдиний комерційний банк з українським капіталом, що увійшов до десятки лідерів.   

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок