Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Стрес-тестування НБУ підтвердило надійність ПУМБ
29 грудня 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) підтвердив достатність капіталу для проходження несприятливого макроекономічного сценарію з запасом +660 млн грн відповідно до рішення Національного Банку України №780-рш/БТ від 22.11.2018 р. «Про здійснення ПАТ ПУМБ  заходів для покриття потреби (нестачі) в капіталі за результатами його оцінки стійкості». 

Згідно з першими результатами, сформованими на основі балансу банку на 31 грудня 2017 року, рішенням Правління НБУ від 16.08.2018р. №564-рш/БТ «Про результати оцінки стійкості ПАТ «ПУМБ» потреба  в капіталі ПАТ «ПУМБ» за базовим макроекономічним сценарієм відсутня, а за несприятливим макроекономічним сценарієм становила 2 231 млн. грн.

Завдяки плановим заходам покращення якості кредитного портфеля ПУМБ протягом 2018 року ПУМБ довів, що має не лише достатньо капіталу для проходження несприятливого макроекономічного сценарію, але й значний запас міцності.  Норматив Н2 - достатності (адекватності) регулятивного капіталу на 21 грудня 2018 року складає 16,47% при нормативному значенні – не менше 10%.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок