Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

В інтернет-банкінгу ПУМБ в Viber тепер можна контролювати дебетні рахунки
17 грудня 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) розширює функціонал банкінгу в месенджерах. Тепер у клієнтів банку з'явилася можливість отримувати інформацію про свої дебетні рахунки - відстежувати рух коштів, історію операцій та суму залишку на рахунку. Також у Viber можна отримати повну інформацію про актуальні дебетні пакети - умови, номер для поповнення і т.п.

Щоб скористатися послугою, необхідно з головного меню перейти до підпункту «Мої кредити і карти» і вибрати «Мої рахунки». Після цього на екрані з'явиться список діючих дебетних пакетів клієнта.

Поки послуга перевірки дебетних рахунків доступна тільки для клієнтів, які верифікувати свій номер телефону в інтернет-банкінгу в Viber.

Інтернет-банкінг  у Viber ПУМБзапустив в травні цього року. Зараз кількість користувачів банкінгу в месенджері - понад 200 тис. Примітно, що клієнти, які вибирають банкінг в Viber, практично не користуються інтернет-банкінгом.

Щоб почати роботу в онлайн-банкінгу ПУМБ в Viber, необхідно спочатку зайти в паблік-аккаунт ПУМБ (знаходиться у відкритому доступі у вкладці "Публічні акаунти"), і перейти в чат. Підключення до інтернет-банкінгу ПУМБ в Viber абсолютно безкоштовно і дозволить клієнтам банку отримувати послуги 24/7 в будь-якій точці світу.

 

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок