Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Новий мобільний додаток ПУМБ Online б’є рекорди
13 грудня 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) випустив оновлений мобільний додаток ПУМБ Online 19 листопада. За чотири тижні додаток завантажило понад 70 тисяч клієнтів

В перший день його завантажили 3,6 тис клієнтів. Пік завантажень припав на третій тиждень – щодня в середньому фіксувалося до 7 тис завантажень. Загалом за перші чотири тижні додаток завантажили 61,59 тисяч разів з Google Play та 12,14 тисяч разів з Apple Store.

«Вибір клієнтів, який підтверджує статистика, це – найкраща оцінка мобільному додатку. Якщо клієнти його завантажують такими темпами, значить ми все зробили правильно», - прокоментував Михайло Сергієнко, директор Операційного сервисного центру ПУМБ

Загальна кількість транзакцій з моменту запуску – понад 96 тис. Найчастіше клієнти поповнюють мобільний, здійснюють перекази з рахунків тощо.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок