Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Інтернет-банкінг ПУМБ Online визнаний одним з кращих в Україні
12 грудня 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

За версією щорічної премії PaySpace Magazine Awards-2018 Інтернет-банкінг Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) ПУМБ Online визнаний одним з кращих в сегменті. Інтернет-банкінг отримав срібло в номінації «Кращий інтернет-банкінг в Україні». Всього за титул банку, який надав своїм клієнтам найзручніший та найфункціональніший онлайн-сервіс, боролися 9 банків.

«Розвиток інтернет-банкінгу - одне з ключових завдань банку. Ми прагнемо забезпечити клієнтів простими і зрозумілими в користуванні онлайн-сервісами, щоб більшість операцій вони могли проводити віддалено, заощаджуючи свій час. Приємно, що не тільки клієнти, але і експерти ринку визнали наш інтернет-банкінг одним з кращих», - прокоментував Михайло Сергієнко, директор Операційного сервісного центру ПУМБ

Голосування за кращий інтернет-банкінг проводилося протягом листопада. Всього в премії було передбачено 21 номінацію. В цьому році в щорічній премії PSM Awards 2018 взяли участь 189 компаній та експертів. Переможців обирали читачі, експертне журі та редакція журналу.

PaySpace Magazine Awards - щорічна премія, яка проводиться виданням про фінанси і технологіях PaySpace Magazine. Мета премії - визначити кращих гравців українського ринку FinTech і e-commerce, а також виділити знакові проекти року.

Переможців усіх номінацій можна переглянути за посиланням

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок