Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Портфель факторингу в ПУМБ перевищив позначку в 1 млрд грн
03 грудня 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) збільшив портфель факторингу більш ніж у 2 рази.

Так, станом на 30 листопада 2018 року портфель факторингу ПУМБ склав більш ніж 1 млрд грн, що на 60% перевищило розмір портфеля на початок поточного року. З такими показниками ПУМБ займає лідируючі позиції серед українських банків, а його частка на ринку становить понад 25%.

Факторинг — це зручний фінансовий інструмент для компаній, які працюють з підприємствами на умовах відстрочки платежу. Цей інструмент можна застосовувати до поставок не лише товарів, але й послуг (транспортних, ремонтних, охоронних, клінінгових та інших).

Для оформлення послуги факторингу достатньо надати мінімальний пакет документів – контракт з дебітором та бухгалтерські документи, що підтверджують поставку товару або надання послуг. Факторингове фінансування не вимагає заставного забезпечення та гарантує оперативне надання коштів у термін до 5 робочих днів з моменту подачі заявки на оформлення. Крім цього, ПУМБ надає можливість працювати з е-факторингом через електронну платформу банку або з використанням інших електронних платформ акредитованих партнерів банку.

Сьогодні кількість клієнтів сегменту МСБ, що працюють з факторингом від ПУМБ, складає 47% в загальному портфелі факторингу та налічує понад тисячу компаній. Даний продукт дозволяє компаніям МСБ не лише отримати фінансування оборотних коштів за досить низькою вартістю (не вище вартості кредитування), але і заручитися підтримкою банку у відносинах з покупцем: отримати певну гарантію оплати за контрактом, який переданий на факторинг, а також безкоштовну послугу адміністрування дебіторської заборгованості та хеджування валютних ризиків, оскільки грошові кошти від банку клієнт отримує практично відразу та не чекає закінчення терміну відстрочки за контрактом.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок