Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ збільшує ставки по довгостроковим депозитам для фізичних осіб
07 листопада 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ), відповідаючи ринковим тенденціям та потребам клієнтів, продовжує покращувати умови по депозитах. З 7 листопада вступають в силу нові процентні ставки по знов оформлених депозитних продуктах банку в гривні.

Примножувати гроші з ПУМБ стало ще простіше! Тепер максимальна ставка по строковому депозиту ПУМБ - «Дохідний» досягає 17% річних* в гривні. Депозит «Спокійний», ставки за яким становили до 13,5%, тепер можна оформити з прибутковістю до 14% річних**. Мінімальна сума вкладу для цих депозитів - 500 гривень***.

Також зросла прибутковість депозиту «Депозитний конструктор», і з 7 листопада становить від 8% до 14,5% річних в гривні.

Приємні новини очікують також тих клієнтів, які хочуть щомісяця поповнювати вклад. Прибутковість депозиту на вимогу «Скарбничка+» стала ще більш привабливою: 12% річних в гривні.

Процентні ставки по депозитах в доларах і євро залишилися без змін.

Також для клієнтів ПУМБ діє спеціальна акція «Бонус до депозитів». Попередньо заповнивши заявку на сайтах-партнерах «Мінфін» і «Finance.ua», можна отримати додаткову винагороду до + 1,8% річних від суми депозиту.

З новими тарифами і умовами оформлення депозитів можна ознайомитися на сайті банку.

 

* Максимальна ставка за умови відкриття депозиту «Прибутковий» на суму від 200 000 гривень строком 548 днів з виплатою відсотків в кінці терміну через ПУМБ онлайн

** Максимальна ставка за умови відкриття депозиту «Спокійний» на суму від 200 000 гривень строком 367 днів з виплатою відсотків в кінці терміну через ПУМБ онлайн

*** Вказана мінімальна сума депозиту при оформленні через ПУМБ онлайн. При оформленні депозиту в відділенні банку мінімальна сума вкладу складає 5000 гривень.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок