Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Всесвітній день заощаджень: ПУМБ навчає українців фінансовій грамотності
31 жовтня 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Освітні зустрічі відбуваються у відділеннях ПУМБ, у середніх і вищих навчальних закладах, на підприємствах і в організаціях у різних містах: Києві, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Кривому Розі, Маріуполі, Львові, Рівному, Одесі, Полтаві та ін. Їхня мета полягає в тому, щоб громадяни різних вікових і соціальних груп стали більш обізнаними щодо діяльності банків та користування банківськими продуктами та послугами.

Під час зустрічей спеціалісти ПУМБ розкривають низку практичних питань: як керувати своїми фінансами – економити, накопичувати та примножувати; як обрати здоровий та надійний банк для вкладів; як правильно позичати, щоб кредит був не обтяжливий для сімейного бюджету; як користуватися послугами через Інтернет; як убезпечити себе від онлайн-шахрайства; що робити, коли банкомат не видав готівку тощо.

Історія Всесвітнього дня заощаджень розпочалася 1924 року в Мілані, де його запровадили організатори Першого міжнародного конгресу ощадних кас. З того часу урядові і фінансові інститути в десятках країн організовують різноманітні заходи з нагоди цього Дня. В Україні День заощаджень відзначають з 2012 року уже сім років поспіль за ініціативи та підтримки Незалежної асоціації банків України, Національного банку України, Міністерства фінансів Німеччини. Ця ініціатива допомагає розвитку фінансової грамотності українського населення, а також підвищенню рівня довіри до банківської системи.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок