Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ відкрив дитячі зони і випустив журнал для найменших клієнтів
26 жовтня 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) в рамках проекту «Клієнт - моє натхнення» відкрив 4 дитячі зони у віддіеннях в Києві, Маріуполі та Запоріжжі. Поступово дитячі куточки будуть відкриватися і в інших відділеннях банку, щоб клієнтам ПУМБ, у яких є діти, було зручно відвідувати банк разом з малюками.

Тепер, поки дорослі спілкуються з менеджерами банку або самостійно оформляють платежі в зоні 24/7, маленькі клієнти ПУМБ можуть цікаво провести час, вивчаючи з однолітками в дитячій зоні основи фінансової грамотності. Зрозуміти, як працює банк, що потрібно, щоб скласти свій особистий бюджет, як грамотно розпоряджатися грошима - відповіді на ці та інші питання є в новому дитячому журналі ПУМБ «Фінанси від А до Я. Путівник в країну грошей з порадами для батьків». Кожна з 28 сторінок наповнена цікавою інформацією для дітей - там і гри, і розмальовки, і ребуси! А поради щодо фінансової грамотності буду корисні не тільки дітям, а й їхнім батькам.

Перший випуск журналу вже доступний у всіх 173 відділеннях банку та для завантаження

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок