Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Студенти Київської школи економіки приступили до навчання
08 жовтня 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

У вересні розпочався перший семестр дворічної магістерської програми з економічного аналізу. Навчання 10 студентів стало можливим завдяки Першому Українському Міжнародному Банку (ПУМБ): в рамках проекту «Таланти з  регіонів» банк покриває витрати на навчання, стипендії та проживання 10 студентів.

Загалом на перший курс магістратури з економічного аналізу вступили 16 студентів з регіональних вишів Волинської, Львівської, Дніпропетровської, Запорізької, Київської, Рівненської, Харківської та Херсонської областей.

Відбір проходив у три етапи – студенти складали іспити з економіки, математики та англійської мови і проходили співбесіди.

«Ми плануємо і надалі підтримувати студентів, які навчаються в рамках проекту «Таланти з регіонів». Багато наших співробітників готові ділитися своїм досвідом та стати наставниками для студентів», — прокоментував Голова Правління ПУМБ Сергій Черненко.

Нагадаємо, Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) в рамках стратегічного партнерства з Київською школою економіки (KSE) розпочав  в 2018 році підтримку освітньої програми «Таланти з регіонів». ПУМБ надає 10 із 20 передбачених програмою стипендій для навчання на дворічній магістерській програмі з економічного аналізу у KSE для студентів з регіонів, а також покриває витрати на їх проживання в Києві. Щомісячна сума стипендії складає 1500 грн.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок