Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Введення в дію Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів АТ «ПУМБ»
17 вересня 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» (далі – Банк) висловлює Вам свою повагу та просить прийняти до уваги наступну інформацію.

З 17 вересня 2018 року починає діяти новий Договір банківського обслуговування корпоративних клієнтів (далі - Договір). Дія Договору поширюється на всіх потенційних і діючих клієнтів Малого Бізнесу, обслуговування яких передбачає використання Правил відкриття та обслуговування поточних рахунків юридичних осіб та самозайнятих осіб (далі - Правила), а також клієнтів, що обслуговуються на підставі Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів (Digital Bank).

Для діючих клієнтів, обслуговування яких здійснюється на підставі Правил, Договір по суті є новою редакцією самих Правил. Для нових клієнтів використання Договору слід застосовувати з дати публікації на Сайті (17.09.2018)

На всіх діючих клієнтів Банку умови Договору поширяться через 30 днів з дати публікації Договору на Сайті (17.10.2018), за умови, якщо до цієї дати від клієнта не надійшли заперечення щодо даного Договору. У разі наявності заперечень до умов нового Договору, Ви можете продовжувати обслуговуватися в Банку на умовах єдиного договору банківського рахунку.

У тридцятиденний період з дати публікації Договору (17.09.2018 р) та до набрання ним чинності (17.10.2018) для діючих клієнтів підключення, зміна і відключення послуг відбувається на підставі чинної редакції Правил або Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів (Digital Bank) .

З 17.10.2018 р дія Правил і Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів (Digital Bank) припиняє свою силу. Клієнти, які обслуговуються  станом на 17.10.2018 згідно з Правилами / Договором банківського обслуговування корпоративних клієнтів (Digital Bank), вважаються такими, що приєдналися автоматично до Договору без подання Заяви на приєднання. При цьому всі послуги та сервіси, які були підключені таким клієнтам в період дії Правил / Договору банківського обслуговування корпоративних клієнтів (Digital Bank), діють до закінчення терміну їх дії. Продовження терміну дії послуг і сервісів, підключення нових, зміна умов діючих здійснюватиметься відповідно до умов нового Договору з наданням передбачених ним відповідних Заяв

 

Ознайомитися з Договором банківського обслуговування корпоративних клієнтів можна за посиланням:

на сайті Банка https://about.pumb.ua/support/documents
на сайті Digital Bank https://www.digital.pumb.ua

 

 У випадку виникнення будь-яких питань, будь ласка, звертайтеся:

 

Для клієнтів Відділень:

у відділення АТ «ПУМБ» (перелік відділень Банку розміщений за посиланням: https://about.pumb.ua/map)

 або за телефонами Лінії підтримки клієнтів Малого та Середнього бізнесу:

 0 800 501 275 (з 9.00 до 18.00, безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів у межах України).

 

Для клієнтів Центру дистанційного обслуговування клієнтів (Digital):

до Вашого персонального менеджера відділення «Online Branch» (з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00):

за телефоном 0 800 503 703 (безкоштовно для дзвінків з міських та мобільних телефонів в межах України),

 

з використанням чату, що розташований на сайті «Digital Bank»: www.digital.pumb.ua,

 

або в зручний для вас час на електронну поштову скриньку: [email protected].

 

Сподіваємося на подальший розвиток взаємовигідних відносин у сфері банківських та фінансових операцій.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок