Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Пакет для IT-спеціалістів Coder від ПУМБ: безкоштовне зняття та 0,15% комісія за переказ готівки з поточного рахунку на картковий
04 вересня 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) запустив тарифний пакет Coder для IT-спеціалістів з найнижчою комісією за переказ готівкових коштів з поточного на картковий рахунок. Комісія складе всього 0,15% та дозволить значно зекономити кошти.

Так, наприклад, під час надходження на поточний рахунок $1000 ви витратите всього $1,5, а при зарахуванні $3000 – всього $4,5. Комісія за валюто-обмінні операції складає також 0,15%. Зняття готівки в банкоматах ПУМБ та банкоматах банків-партнерів безкоштовне. На практиці це означає наступне: якщо власник пакету Coder отримує надходження у іноземній валюті, він сплачує комісію 0,15% за продаж валюти та ще 0,15% за переказ на картковий рахунок. Якщо надходження у гривні – тоді єдина комісія – 0,15% за переказ на картковий рахунок.  

Скористатися пакетом Coder можуть всі фізичні особи-підприємці, які згідно з класифікатором видів економічної діяльності відносяться до IT-галузі.

За здійснення зовнішніх платежів в операційний час банк бере всього 2 грн, якщо платіж здійснено у національній валюті, і 0,15%, якщо в іноземній. А здійснювати п'ять платежів в місяць на рахунки в інших банках і отримувати довідки за експортними / імпортними операціями можна взагалі без додаткових витрат. Для користувачів Coder від ПУМБ будуть доступні також і інші можливості: відкриття рахунку в гривнях, доларах або євро, підключення SMS-банкінгу, користування інтернет-банкінгом і додатком ПУМБ Online Корпоративний.

Вартість підключення пакета становить 1 грн, а місячна плата за його використання – 49 грн. Підключити тарифний пакет Coder можна в декілька кліків, заповнивши онлайн-анкету. У найкоротші терміни співробітники банку нададуть номер рахунку, який можна буде використовувати в якості реквізитів і для розрахунків.

Перелік документів для відкриття рахунку можна переглянути на сторінці пакету.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок