Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ запустив оплату через Garmin pay
17 серпня 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Скористатися платіжним сервісом «для активних людей» клієнти Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) зможуть з 17 серпня. Послуга доступна для власників карток Visa.

ПУМБ одним з перших підключив послугу безконтактної оплати за допомогою годинника Garmin. Цей сервіс розроблений спеціально для людей, які займаються спортом і користуються спеціальними девайсами для вимірювання пульсу, кількості кроків і т.п. Вперше про Garmin Pay світ почув минулої осені, і менш, ніж за рік до сервісу підключилися кілька десятків держав. Україна стала 21-ою країною, жителі якої зможуть розплачуватися годинниками.

«ПУМБ, як один з найбільш інноваційних банків, традиційно пропонує своїм клієнтам одними з перших скористатися останніми технічними новинками. Впевнений, оплати через Garmin Рay від ПУМБ будуть користуватися популярністю і вже скоро ми отримаємо хороші результати у вигляді кількості підключень та сум транзакцій», - прокоментував Дмитро Поліщук, директор департаменту роздрібного бізнесу ПУМБ.

На активацію сервісу знадобиться кілька хвилин: спочатку необхідно встановити додаток Garmin Connect (доступно в Google Play / App Store), після чого синхронізувати смартфон з годинником і додати платіжні карти ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок