Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Кредитна карта «ВСЕ МОЖУ» знову одна з кращих у своєму сегменті
19 липня 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Кредитна карта «ВСЕ МОЖУ» - лауреат премії Prostobank Awards в номінації Кращі кредитні картки в II кварталі 2018 року. Карта увійшла в ТОП-2 найкращих кредитних карт ІІ кварталу 2018 року за версіэю компанії «Простобанк Консалтинг». Всього в рейтингу брали участь продукти 40 найбільших банків України.

При оцінюванні карт бралися до уваги умови проведення операцій, пільговий період, максимальна сума кредиту, клас карти, величина щомісячного відсотка погашення і готовність банку аналізувати кредитоспроможність клієнта без довідки про дохід.

Нагадаємо, що в квітневому рейтингу компанії «Простобанк Консалтинг» карта «ВСЕ МОЖУ» також була визнана однією з кращих в своєму сегменті, отримавши «срібло» премії.

Кредитна карта «ВСЕ МОЖУ» - один з найбільш затребуваних продуктів. Клієнт може знімати кошти без комісії в банкоматах по всьому світу, самостійно вибирати дату погашення, купувати товари в розстрочку до 3 років. Детально ознайомитися з умовами користування і замовити карту ПУМБ «ВСЕ МОЖУ» можна за посиланням.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок