![{title} - банк ПУМБ {title} - банк ПУМБ](/assets/img/letter_img.png)
Всі власники «Картки Вболівальника» автоматично стають учасниками Програми винагороди Mastercard для фанатів ФК «Шахтар»! Тепер кожен власник «Карти Вболівальника» може накопичувати та обмінювати бали на брендовані подарунки від улюбленої команди з каталогу винагород Mastercard. Все, що для цього необхідно, - оплачувати покупки «Картою Вболівальника» від ПУМБ. Чим більше оплат - тим більше подарунків.
Для тих, хто любить футбол і особливо ФК «Шахтар», ПУМБ пропонує унікальну пропозицію: за кожні 10 гривень покупок по «Карті Вболівальника» на бонусний рахунок Програми винагород Mastercard буде автоматично нараховуватися 1 бал. Перевірити і обміняти накопичені бали на ексклюзивні подарунки для справжніх фанатів можна в особистому кабінеті Програми винагород Mastercard*. «Карту Вболівальника» можна отримати у представників ПУМБ під час домашніх матчів футбольного клубу «Шахтар» на ОСК «Металіст» у Харкові.
Оформити карту швидко і легко - потрібно всього лише продиктувати свій номер мобільного телефону співробітнику банку та озвучити йому отриманий код-підтвердження. Нагадаємо, що «Карта Вболівальника» дає власникові ряд переваг, а саме:
- пріоритетне право (після власників абонементів) на придбання квитків на матчі Ліги чемпіонів
- накопичення до 30% знижки на покупку абонемента за відвідування домашніх матчів ФК «Шахтар» в Чемпіонаті України на наступний сезон
- постійне перебування на зв'язку з клубом, отримання ексклюзивної інформації в числі перших
У дітей учасників програми лояльності FanID є можливість супроводжувати футболістів на поле перед початком офіційних матчів Прем'єр Ліги України і Кубка України з футболу.
* Доступ до особистого кабінету Програми в один клік через Вашу сторінку на PayHub або офіційного сайт Програми. Обміняти бали на подарунки також можна звернувшись до Центру програми за номером телефону для клієнтів ПУМБ 0 800 30 11 29.
- Не відводити очей: портрети ветеранів – у головних вітринах країни
- Готові до всього! У рамках діалогів з NV.ua Голова правління ПУМБ Сергій Черненко розповів, як банк підготувався до можливих блекаутів цього року
- ПУМБ та Лімагрейн Україна запустили нову партнерську програму для аграріїв
- ПУМБ лізинг взяв участь у круглому столі «Роль кредитування та лізингу в розвитку ринку автопродажів» від видання Financial Club
- 2 роки проєкту «Ми однієї крові»: як соціальна ініціатива рятує десятки тисяч життів
- Щодо пошкоджень двох відділень ПУМБ у Києві та Кривому Розі
Отримати на e-mail
Новину відправлено
![{title} - банк ПУМБ {title} - банк ПУМБ](/assets/img/bitmapOk.png)
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок