Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ став учасником 26-го Пробігу під каштанами
03 червня 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Сьомий рік поспіль Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) підтримує спортивно-благодійний проект «Пробіг під каштанами». 3 червня 2018 року задля порятунку маленьких сердець 300 волонтерів ПУМБ пробігли центральними вулицями столиці. Команда банку збільшилася в порівнянні з попереднім роком на 100 осіб.

Усі зібрані в рамках проекту кошти будуть передані в Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України, який є головною установою в галузі дитячої кардіології та кардіохірургії Міністерства охорони здоров'я України та єдиними високоспеціалізованих медичних закладом України. У ньому виконується корекція найскладніших вроджених вад серця незалежно від віку пацієнтів.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок