Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Магазини «Фокстрот» та «Rozetka» приєднались до програми Партнерської розстрочки від ПУМБ
23 травня 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк пропонує своїм клієнтам ще більше переваг та підключає до програми Партнерської розстрочки* більш ніж 150 магазинів «Фокстрот» по всій Україні та два магазини «Rozetka» у місті Київ.

Власникам кредитних карт ВСЕМОЖУ и soloМАНДРИ стане доступним автоматичний сервіс оформлення розстрочки при купівлі товарів в магазинах партнерів.

Сервіс «У розстрочку» – це поділ суми покупки на рівні частини (щомісячні платежі) залежно від строку розстрочки та з урахуванням нарахованих платежів банку за користування кредитними коштами та комісії за сервіс.

У магазинах мережі «Comfy», «Rozetka», «Ельдорадо», «Епіцентр», «Нова Лінія», «Фокстрот», «Цитрус», а також в інтернет-магазинах «Rozetka», «Ельдорадо», «Фокстрот» при оплаті покупки понад 500 грн кредитною карткою ВСЕМОЖУ чи soloМАНДРИ, ви отримуєте розстрочку* на спеціальних умовах автоматично:

*Під розстрочкою мається на увазі надання кредиту на спеціальних умовах для придбання товарів.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок