Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ зайняв друге місце у номінації "Опора МСБ" рейтингу "Фінансовий Оскар"
18 квітня 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) зайняв лідируючі позиції в рейтингу «Фінансовий Оскар» журналу «Бізнес» за підсумками 2017 року.

Так, ПУМБ став одним із лідерів у номінації «Опора МСБ», зайнявши другу позицію в рейтингу. Увійшов до ТОП-3 в номінації «Аграрний банк», отримавши друге місце, а також до ТОП-5 за розвиток обслуговування клієнтів за допомогою інтернет- і мобільного банкінгу.

«У своїй роботі ми керуємося принципом «менше говоримо – більше робимо». Рік тому ПУМБ переглянув підходи до кредитування малого бізнесу та спростив цей процес. Зараз рішення по кредитах ми приймаємо за 5-7 днів. Це дуже зручно для сегмента МСБ. Власники невеликих компаній – люди підприємливі, приймають рішення дуже швидко. У них виникають питання, на які банк повинен давати швидкі відповіді,» – коментує Олексій Волчков, заступник голови правління ПУМБ з корпоративного бізнесу.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок