Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

10 планшетів Samsung за розрахунки через ПУМБ online
04 квітня 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Протягом періоду з 5 квітня до 20 травня оформляйте кредит на будь-який товар в мережах-партнерах банку ПУМБ і отримайте можливість виграти планшет Samsung Galaxy Tab A 10.1. або поповнення рахунку мобільного телефону на 50 грн.

Розіграші безкоштовного поповнення мобільного рахунку на 50 грн. будуть проводитися по четвергах серед клієнтів банку ПУМБ, які здійснили свій перший вхід в особистий кабінет в Інтернет-банкінгу ПУМБ online.

Дати розіграшів поповнення мобільного телефону: 19 квітня, 26 квітня 3 травня, 10 травня, 17 травня, 24 травня 2018 року.

Щотижня за допомогою www.random.org буде визначено 100 переможців.

Для участі в розіграші планшета Samsung Galaxy Tab A 10.1 необхідно здійснити хоча б одну оплату по кредиту на товар через особистий кабінет в ПУМБ online.

Дата розіграшу планшетів Samsung: 27 червня 2018 року.

Ознайомитися з деталями Акції можна в розділі «Акції» на сайті www.pumb.ua

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок