Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Бізнес в стилі Діджитал: ПУМБ і Київстар запустили проект для підприємців
27 березня 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) і Київстар запустили проект для розвитку малого бізнесу. Нова пропозиція дозволить автоматизувати та підвищити ефективність процесів, а також значно скоротити витрати. 

Тепер при наявності або відкритті корпоративного рахунку в ПУМБ клієнту буде запропоновано підключити комплекс бізнес-послуг від Київстар: CRM-систему, мобільну АТС, а також встановити IP-телефонію. У рамках партнерської програми учасники зможуть скористатися бізнес-пропозицією за пільговими тарифами.

Так, наприклад, при підключенні CRM-системи клієнти банку отримають 3 місяці безкоштовного користування, мобільного АТС – 1 місяць, а при установці IP-телефонії – знижку в розмірі 30%.

Підприємці зможуть віддалено приймати замовлення, контролювати терміни та виконання завдань; дзвонити на стаціонарні та мобільні номери безпосередньо з CRM; оформляти безкоштовні поштові скриньки; обмінюватися інформацією, зберігати та редагувати робочі документи разом з колегами. Управління процесами здійснюватиметься за допомогою інтернету і не потребує інвестицій у дороге обладнання, що також є однією з основних переваг даної пропозиції. 

«CRM-система «Бітрікс24» та IP-телефонія дозволять корпоративним клієнтам ПУМБ автоматизувати бізнес-процеси, підвищивши тим самим ефективність відділу продажів і обслуговування. А мобільна АТС дасть можливість працювати без прив'язки до офісу і не пропускати дзвінків від клієнтів»,  – каже Євген Кражан, директор з розвитку бізнесу на корпоративному ринку Київстар.

«ПУМБ –  банк, що зростає динамічно, і який вже сьогодні в рамках Digital ПУМБ пропонує малому бізнесу віддалене рішення своїх фінансових, валютних і юридичних питань. Думаючи про клієнта і розвитку його бізнесу, ми пішли ще далі і у співробітництві з Київстар, одним з найпрогресивніших телекомунікаційних операторів, запропонували підприємцям необхідні інструменти для розвитку й ведення їх бізнесу разом з відкриттям рахунку.» – коментує директор департаменту по роботі з малим бізнесом ПУМБ Олена Рудик.

Більш детально ознайомитися з пропозицією можна за телефоном: 0 800 503 703 або за посиланням. 
 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок