ПУМБ увійшов до ТОП-3 аграрних банків
Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) увійшов до трійки лідерів банківського ринку в сфері агрокредитування рейтингу головного сайту України про агробізнес Latifundist.
Так, всього в заключний рейтинг інтернет-видання 2017 року увійшло 8 банків, на частку яких сумарно припадає рівно чверть банківського ринку.
Вибір учасників рейтингу ґрунтувався на двох критеріях — величина банку та робота в агро сегменті. У дослідження були включені справді великі фінустанови з активами, що перевищують 25 млн грн.
- «Покоління 91»: до Дня Незалежності ПУМБ випустив колекцію цифрових скінів для порятунку поранених
- ПУМБ і «Вчасно.Каса» спрощують прийом оплат для підприємців
- Нова благодійна колекція «Покоління 91» проєкту «Ми однієї крові» перетворює символи Незалежності на речі з історією і єднає українців
- Додай свій +1, +2, +3 до донорства: у Києві п’ять днів поспіль «Теплокровні» збиратимуть кров до Дня Незалежності
- 399 команд із 21 області подалися на четвертий сезон освітньо-грантової програми “Жити назустріч” з розвитку ветеранського бізнесу
- ПУМБ увійшов до числа найсильніших банків для бізнесу за версією SME Banking Agency
Отримати на e-mail
Новину відправлено
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок