Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Власники карток НПС «ПРОСТІР» тепер можуть користуватися банкоматами і терміналами ПУМБ
10 січня 2018
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Процесинговий центр ПУМБ завершив інтеграційні роботи та тестування з Центральним маршрутизатором і розрахунковим кліринговим центром НПС «ПРОСТІР», тим самим реалізувавши можливість прийому платіжних карток НПС «ПРОСТІР» термінальній мережі ПУМБ та банків-партнерів.

Власники платіжних карток НПС «ПРОСТІР» можуть отримати готівкові грошові кошти в банкоматах ПУМБ. Процесинговий центр ПУМБ також почав обслуговувати операції НПС «ПРОСТІР» в касових та торговельних терміналах ПУМБ.

Національна платіжна система «ПРОСТІР» створена Національним Банком України і є системою роздрібних платежів, у якій розрахунки за товари та послуги, одержання готівки та інші операції з національною валютою здійснюються за допомогою електронних платіжних засобів, а саме платіжних карт ПРОСТІР. До ребрендингу, проведеного у 2016 році, платіжна система «ПРОСТІР» називалася Національна система масових електронних платежів (скорочено НСМЕП). 

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок