Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Розраховуйтесь карткою Visa та вигравайте поїздку на Зимові Олімпійські ігри у Пхенчхані
24 листопада 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Користувачі карток Visa від ПУМБ мають унікальну можливість на власні очі побачити Зимові Олімпійські ігри 2018 у Пхенчхані.

Для участі у розіграші розраховуйтесь карткою Visa та реєструйте чеки або онлайн-оплати з 15 листопада 2017 по 15 січня 2018 на visa.com.ua.

Серед зареєстрованих учасників буде розіграно три поїздки на Зимові Олімпійські ігри 2018 у Пхенчхані та 150 сертифікатів номіналом 2000 грн. на спортивні товари.

Першими буде розіграно три поїздки на Зимові Олімпійські ігри 2018. У розіграші беруть участь всі оплати, які зареєстровані до 20.12.2017.

Другий розіграш – 150 сертифікатів на спортивні товари. У розіграші беруть участь всі оплати, що зареєстровані до 15.01.2018.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок