Змінюється План рахунків бухгалтерського обліку банків України
Шановні клієнти!
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» (далі – Банк) висловлює Вам свою повагу і просить прийняти до уваги наступну інформацію.
Національним банком України з 25.12.2017 змінюється План рахунків бухгалтерського обліку банків України, у зв’язку з чим повідомляємо про майбутню процедуру зміни вкладних (депозитних) рахунків клієнтів у порядку, передбаченому розділом 19 Інструкції про порядок відкриття, використання і закриття рахунків у національній та іноземних валюта, затвердженої постановою Правління НБУ № 492 від 12.11.2003 р. (далі - Інструкція № 492).
Процедура зміни рахунків, яка буде проведена Банком в період з 01.12.2017 по 14.12.2017, передбачає закриття раніше відкритих вкладних (депозитних) рахунків та відкриття нових вкладних (депозитних) рахунків.
Всі існуючі договірні відносини і умови обслуговування залишаться незмінними.
Інформацію про реквізити нових рахунків клієнти при необхідності можуть отримати у відділеннях Банку.
З повагою,
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО
«ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК»
- У лютому багато кешбеку від ПУМБ та партнерів
- Ігри Нескорених в Україні і ПУМБ провели панельну дискусію про відновлення ветеранів і ветеранок через рух та спільноту
- ПУМБ інвестує $100 000 у стипендії для талановитих студентів Київської школи економіки
- 350 тисяч грн. зібрав біговий клуб PUMB RUN за 2025 рік для підтримки мобілізованих колег
- ПУМБ завершив 2-й етап відбору для участі у програмі ветеранського бізнесу «Жити назустріч»: 40 команд вже розпочали навчання
- 6 дронів-перехоплювачів передали ПУМБ і Фонд Сергія Притули захисникам третього полку
Отримати на e-mail
Новину відправлено
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок