Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Нова акція для власників карток Mastercard – «Творити сімейну історію – безцінно»
23 листопада 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Пропонуємо усім клієнтам банку ПУМБ з картками Mastercard акцію - «Творити сімейну історію - безцінно». Серед подарунків – подорож до Ірландії та призи з символікою «Зоряних війн». 

Для участі в акції необхідно:

- зареєструватись на bilshe.mastercard.ua

- якщо Ви вже учасник програми, просто зайдіть в розділ акції «Творити сімейну історію - безцінно» з каталогу програми та натисніть кнопку «Взяти участь».

Кожна оплата карткою Mastercard надасть Вам шанс виграти сімейну подорож до Ірландії та на власні очі побачити місця, де знімався новий епізод «Зоряні війни: Останні Джедаі». А оплата з Masterpass – отримати подвійні бали.

Щотижня 200 найактивніших учасників отримають гарантовані подарунки – рюкзаки, реглани та футболки із символікою улюбленої саги*

*Деталі акції на bilshe.mastercard.ua

Акція діє з 20.11.2017 по 31.12.2017 включно

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок