Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Побутова техніка за розрахунки карткою Visa від ПУМБ
14 листопада 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

З 14 листопада по 24 грудня 2017 року реєструйте вашу картку Visa від ПУМБ на сайті win.pumb.ua та обирайте приз – телевізор, холодильник, пральну або посудомийну машину. При розрахунку карткою Visa від ПУМБ за покупки у будь-яких магазинах на суму від 20 грн за одну операцію, ваша кожна покупка буде брати участь в акції автоматично. Так само ваші покупки за іншими картками Visa від ПУМБ братимуть участь в акції.

Кожного тижня щочетверга буде проходити розіграш серед усіх транзакцій, здійснених протягом попереднього тижня, за допомогою випадкового вибору на random.org. Щотижня розігрується 30 пледів для теплих вечорів та одна побутова техніка на вибір

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок