Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ оголошує фінансові результати за підсумками 9 місяців 2017 р
31 жовтня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) повідомляє про фінансові результати за 3-й квартал 2017 р. За підсумками 9-ти місяців ПУМБ заробив 764 млн грн чистого прибутку, що майже вдвічі перевищує показник за аналогічний період минулого року.

Операційний дохід банку склав майже 3 млрд грн, що майже вдвічі перевищує аналогічний показник минулого року. Чистий процентний дохід банку зріс на 50% до 2,2 млрд грн, а чистий комісійний дохід зріс на 28%, досягнувши 883 млн грн.

Активи ПУМБ перевищили 44 млрд грн. Кредитний портфель склав 24,9 млрд грн.

З початку року зобов'язання ПУМБ скоротилися на 3% до 39,3 млрд грн. Кошти клієнтів зросли на 5% з початку року і склали 35 млрд грн Власний капітал зріс на 21 %, перевищивши 4,9  млрд грн.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок