Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ зайняв друге місце у номінації «Аграрний банк» рейтингу Фінансовий Оскар-2017
23 жовтня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) зайняв друге місце у номінації «Аграрний Банк» у рейтингу Фінансовий Оскар за версією журналу «Бізнес» згідно з підсумками першого півріччя 2017.

Друге місце ПУМБ у рейтингу було присуджено за досягнення у сфері кредитування та обслуговування компаній в агросекторі, зокрема сегмента малого та середнього бізнесу.

«За цей період банк збільшив фінансування первинних аграрних виробників більш ніж на 500 млн грн, що дозволило нам наростити кредитно-вексельний аграрний портфель до майже 2 млрд грн. Аграрний сектор – Богом дана індустрія в Україні, і вона залишається одним з пріоритетів у розвитку нашого банку», – зазначив Олексій Волчков, Заступник голови правління ПУМБ.

Крім того, лідируючі позиції у рейтингу банк зайняв у номінаціях «Опора МСБ», «Онлайн-банк», а також «Драйвер споживання» за досягнення в сфері споживчого кредитування.

 

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок