Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ отримав від MasterCard нагороду «Bank 2017: Leadership in affiliate business»
27 вересня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Процесинговий центр ПУМБ є лідером на ринку спонсорських послуг для банків – учасників МПС MasterCard WorldWide.

У 2017 році Процесинговий центр ПАТ «ПУМБ» отримав нагороду «Bank 2017: Leadership in affiliate business». Ця нагорода підтверджує, що ПУМБ є лідером ринку спонсорських послуг. Також Процесинговий центр ПАТ «ПУМБ» є одним з найбільших процесингових центрів України. Щорічно MasterCard в рамках MasterCard Day відзначає найкращі фінансові установи, які досягли успіхів у рамках співпраці з міжнародною платіжною системою.

«З огляду на швидкі зміни на ринку платіжних технологій і продуктів, Процесинговий центр ПУМБ залишається надійним партнером для 25 банків. Він продовжує активно розвиватися, впроваджуючи найбільш передові технології для наших клієнтів», − прокоментувала керівник Процесингового центру ПУМБ Юлія Шатрова.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок