Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Для преміальних карток ПУМБ тепер діє програма винагород Mastercard Rewards
04 вересня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Відтепер розраховуватися кредиткою SoloМандри чи карткою «Дбайлива» з кеш-беком ще більш приємно – бо ПУМБ робить подарунки. Банк ПУМБ приєднує своїх клієнтів із преміальними картками Mastercard рівня Platinum, World та World Elite до постійної програми винагород Mastercard Rewards. За розрахунки такою карткою клієнт ПУМБ заробляє бали та обмінює їх на подарунки: від набору бороданя чи парфумів Guerlain до квадрокоптера, MacBook Air чи навіть квитків на літак.

Нові клієнти реєструються в програмі автоматично, коли оформлюють у будь-якому відділені ПУМБ преміальну картку Mastercard. Це може бути, наприклад, кредитка SoloМандри чи картка «Безмежна» із додатковим рахунком в іншій валюті. 

Для клієнтів, які відкривали картки в ПУМБ навіть задовго до офіційного приєднання банку до Mastercard Rewards, програма винагород також діє! Банк дякує своїм клієнтам за лояльність. Завітайте до свого особистого кабінету retail.pumb.ua/rewards.
 
 Три кроки до подарунків від ПУМБ в Mastercard Rewards
1.       Розраховуйтеся за покупки в магазинах чи Інтернет картою Mastercard рівня Platinum, World та World Elite та отримуйте бали. 1 бал – за кожні 10 грн, витрачені в Україні чи за кордоном в еквіваленті. Бали за розрахунки декількома такими картами накопичуються на єдиному рахунку клієнта.
2.       Перевіряйте баланс накопичених балів у персональному кабінеті програми.
3.       Обмінюйте бали на подарунки! Вхід до персонального кабінету – на спеціальній сторінці ПУМБ retail.pumb.ua/rewards.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок