Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Відкривайте світ високої моди з карткою Mastercard від ПУМБ і вигравайте поїздку в Мілан
21 серпня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Оновіть осінній гардероб у магазинах всесвітньо відомих брендів DIESEL, TOMMY HILFIGER, ТOMMY HILFIGER DENIM, GANT, G-STAR RAW, PEPE JEANS, WALKER, ACCESSORIZE, STEM, STEM UNDERWEAR, MONSOON. Розраховуйтесь за покупки будь-якою карткою Mastercard від ПУМБ і беріть участь у розіграші подарункових сертифікатів на суму 500 грн і головного призу – поїздки в Мілан на двох. Пропозиція діє з 21 серпня по 15 жовтня 2017 року в рамках акції «Відкрити світ високої моди – безцінно» для учасників програми «Мastercard Більше».

Взяти участь в акції просто:

  • Зареєструйте свою картку Mastercard в програмі «Мastercard Більше» на bilshe.mastercard.ua.
  • Оплатіть карткою Mastercard від ПУМБ покупку в мережі магазинів DIESEL, TOMMY HILFIGER, ТOMMY HILFIGER DENIM, GANT, G-STAR RAW, PEPE JEANS, WALKER, ACCESSORIZE, STEM, STEM UNDERWEAR, MONSOON, OODJI на суму від 2000 грн одним чеком.

Щотижня розігрується 10 подарункових сертифікатів серед операцій, здійснених минулого тижня. А після закінчення акції серед усіх транзакцій буде розіграна поїздка на двох до столиці високої моди – Мілану.

Програма «МasterCard Більше» це бонусна програма для власників карток МasterCard будь-якого типу (дебетна або кредитна). Реєстрація картки на bilshe.mastercard.ua дозволяє накопичувати бали та обмінювати їх на участь у розіграші цінних призів.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок