Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Серед власників карток Visa банк ПУМБ розіграє вісім флагманських смартфонів
19 серпня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Клієнти ПУМБ за оплати будь-якою карткою Visa від 20 грн можуть брати участь у щотижневих розіграшах флагманського смартфона Meizu Pro 6 Plus 64Gb і 50 фірмових футболок. Акція діє до 8 жовтня 2017 року.

Взяти участь в акції просто:

  • Одноразово необхідно зареєструвати будь-яку свою картку Visa від ПУМБ на промо-сторінці win.pumb.ua. Покупки за Вашими іншими картками Visa від ПУМБ беруть участь в акції автоматично.
  • Розраховуйтесь карткою Visa від ПУМБ за товари, роботи чи послуги через POS-термінал у торгово-сервісних мережах або в Інтернет на суму від 20 грн за одну операцію. Кожна покупка бере участь в акції автоматично, не потрібно додатково реєструвати чеки.

Щотижня по четвергах відбувається розіграш призів: один смартфон і фірмові футболки. Розіграш відбувається серед усіх транзакцій, виконаних минулого тижня, за допомогою випадкового вибору на random.org.

Чим більше оплат картками ПУМБ – тим більше шансів на виграш!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок