Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ — найбільш прибутковий банк з українським недержавним капіталом за результатами першого півріччя 2017
09 серпня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) повідомляє про фінансові результати за перше півріччя 2017 р. За підсумками 6-ти місяців ПУМБ заробив 593 млн грн чистого прибутку, ставши таким чином найприбутковішим банком з українським приватним капіталом.

Операційний дохід банку склав 2,2 млрд грн, що майже в 3 рази перевищує аналогічний показник минулого року. Чистий процентний дохід банку зріс на 60% до 1,5 млрд грн, а чистий комісійний дохід зріс на 25%, досягнувши 554 млн грн.

Активи ПУМБ перевищили 42 млрд грн, скоротившись з початку року на 5%. Кредитний портфель склав 22,5 млрд грн.

З початку року зобов'язання ПУМБ скоротилися на 7,3% до 37,5 млрд грн. Кошти клієнтів майже без змін на рівні 32,8 млрд грн Власний капітал зріс на 16,5%, перевищивши 4,7 млрд грн.

«ПУМБ вже багато років є одним з найефективніших банків в Україні, а результат першого півріччя є найкращим серед українських приватних банків. Такі показники стали можливими завдяки ефективній роботі в усіх напрямках бізнесу, в тому числі в частині реструктуризації проблемних кредитів, що дозволило в кілька разів знизити обсяги відрахувань у резерви», – зазначає Ігор Кожевін, заступник голови правління ПУМБ.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок