Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Кредитний портфель сегменту малого бізнесу ПУМБ перевищив рекордний 1 млрд грн
01 серпня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Кредитний портфель малого бізнесу Першого Українського Міжнародного Банку (ПУМБ) перевищив 1 млрд грн.

Будучи відносним новачком на ринку кредитування мікро і малого бізнесу, ПУМБ значно просунувся в цьому напрямі, продемонструвавши стрімке зростання у кредитуванні найбільш затребуваного на сьогодні в Україні сегмента, а також увійшов до ТОП-5 рейтингу «Найкраща цінова пропозиція для МСБ» за версією журналу «Бізнес» за 2017 рік.

Дані актуальні станом на липень поточного року та показують особливий клієнтський попит на кредитні продукти ПУМБ для малого бізнесу, серед яких особливою популярністю в банку користуються кредитні лінії на поповнення оборотних коштів, овердрафт і факторингові продукти. 

«ПУМБ є одним з головних гравців на ринку кредитування малого і середнього бізнесу, тому ми інтенсивно працюємо у напрямку спрощення як термінів прийняття рішення, так і пакету документів, які надають клієнти для отримання фінансування. Такий результат – більш ніж 1 млрд грн виданих коштів малому бізнесу, обумовлений, перш за все, швидкістю прийняття рішення в ПУМБ за кредитними заявками терміном до 5 днів, відсутністю необхідності страхувати окремі види застави, а також особливими умовами з надання овердрафту", – коментує Директор департаменту по роботі з малим бізнесом ПУМБ Олена Рудик.

Обслуговування та підтримка малого бізнесу в Україні є одним із стратегічних пріоритетів роботи ПУМБ. Сьогодні банк обслуговує 39 413 підприємств малого та мікро сегмента, загальний обсяг коштів, яких перевищує 2 млрд грн.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок