Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ почав оформлювати товарні кредити ще в 26 магазинах у 5 областях
13 липня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) почав оформляти товари в кредит ще в 26 магазинах декількох мереж меблів, електроніки в Київській, Вінницькій, Хмельницькій, Дніпропетровській та Одеській областях. Вперше ПУМБ почав співпрацювати з профільними меблевими мережами. Раніше банк кредитував покупку меблів тільки у великих будівельних гіпермаркетах.

Географія нових партнерів банку в Білій Церкві, Барі, Могилеві-Подільському, Тульчині, Гайсині, Ямполі, Кривому Розі, Києві, Одесі та ін. У кредит можна оформити покупку до 30 тисяч грн і без обов'язкового початкового внеску.

Нагадаємо, ПУМБ видає товарні кредити на покупки та оплату послуг у провідних мережах магазинів побутової техніки та електроніки, в фітнес-клубах «Sportlife», у мережах будівельних магазинів «Епіцентр» і «Нова лінія» і т.д. Банк постійно розширює мережу партнерів і вже надає кредити на товари в 70 торгових мережах.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок