Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Надсилайте посилки — вигравайте подорожі з карткою Mastercard від ПУМБ
10 липня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Клієнти ПУМБ із будь-яким типом картки Mastercard можуть скористатися пропозицією «Плати Mastercard – вигравай подорож щотижня». Платіть карткою Mastercard від ПУМБ за поштові послуги на суму від 20 грн у відділеннях «Нової пошти», на сайті компанії або через мобільний додаток. За підсумками кожного тижня «Нова пошта» проводитиме розіграш однієї подорожі на двох. Чим більше розрахунків – тим більше шансів виграти подорож.

Переможець самостійно вибере куди та коли поїхати. Кожен переможець отримає призовий сертифікат на суму 50 тис грн, яким може розпорядитися протягом 6 місяців.

Акція діє з 1 липня до 13 серпня 2017 року. З офіційними правилами пропозиції можна ознайомитися на сайті mastercard.ua.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок