Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) спростив процес внесення готівки у термінали самообслуговування (ПТКС) для корпоративних клієнтів.
Раніше процедура вимагала введення пароля з SMS-повідомлення для внесення готівки на рахунок через термінал. Зараз для проведення операції досить лише ввести номер мобільного телефону особи, уповноваженої на внесення готівки.
Спрощений процес дозволяє виконувати операцію внесення виручки за 1-2 хвилини, що в середньому в 7 разів швидше, ніж касова операція. Крім того, виключає будь-які технічні збої як з боку мобільних операторів, так і на телефоні користувача. Комісія за внесення готівки в 4 рази нижча, ніж базовий тариф за внесення коштів через касу банку та становить всього 0,05% від внесеної суми (мінімум 5 грн). Грошові кошти зараховуються в режимі онлайн і доступні для виконання всіх видів банківських операцій.
Сьогодні у відділеннях ПУМБ встановлено 217 терміналів, у тому числі 102 термінали з пачковими купюроприймачами, які дозволяють швидко та зручно вносити великі суми готівки, а також 18 терміналів, розміщених у зонах із доступом 24/7.
- Не відводити очей: портрети ветеранів – у головних вітринах країни
- Готові до всього! У рамках діалогів з NV.ua Голова правління ПУМБ Сергій Черненко розповів, як банк підготувався до можливих блекаутів цього року
- ПУМБ та Лімагрейн Україна запустили нову партнерську програму для аграріїв
- ПУМБ лізинг взяв участь у круглому столі «Роль кредитування та лізингу в розвитку ринку автопродажів» від видання Financial Club
- 2 роки проєкту «Ми однієї крові»: як соціальна ініціатива рятує десятки тисяч життів
- Щодо пошкоджень двох відділень ПУМБ у Києві та Кривому Розі
Отримати на e-mail
Новину відправлено
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них Залишити питання, подяку,
скаргу чи пропозицію ПУМБ в соціальних
мережах
Зворотний зв'язок