Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ – партнер проекту «Моя кар'єра в Україні»
07 червня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) підтримав проект Центру «Розвиток КСВ» та Career Hub «Моя кар'єра в Україні».

400 школярів з усієї України взяли участь у конкурсі «Моя майбутня професія: планування та розвиток», написавши есе на тему своєї майбутньої спеціальності.

В якості призу переможцям конкурсу, авторам 50 найкращих есе, випала можливість провести день із топ-менеджерами державних і комерційних організацій і компаній, серед яких був Голова Правління ПУМБ, Сергій Черненко.

На ознайомчій зустрічі зі школярами Сергій Черненко розповів про своє перше місце роботи та прийняв у себе в гостях переможницю конкурсу, десятикласницю з Кіровоградської області, якій вдалося побачити роботу банкіра зсередини: взяти участь у зйомках телевізійного проекту «Народний банкір», побувати на екскурсії у відділенні та головному офісі, а також взяти участь у кредитній нараді банку.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок