Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ починає виплати коштів вкладникам ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»
02 червня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) з 02 червня 2017 року починає виплату гарантованих сум вкладів клієнтам ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» - фізичним особам, кошти яких підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.

На сьогодні ПУМБ єдиний банк, що здійснює виплати вкладникам ПАТ «Михайлівський». Виплата здійснюється у будь-якому працюючому відділенні Першого Українського по всій території України у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.

Для комфорту вкладників, які отримують компенсації ФГВФО, Перший Український запустив контакт-центр за телефоном 044 496 88 61 (вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора), звернувшись до якого, є можливість забронювати час для отримання виплати.

Для вкладників ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» розроблені депозитні пропозиції, що дозволяють ефективно розпорядитися грошовими коштами – депозити «Дохідний» та «Вільний».

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок