Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ у лідерах рейтингу "50 провідних банків України"
29 травня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Український Міжнародний Банк (ПУМБ) утримує лідируючі позиції у щорічному рейтингу «50 провідних банків України», який складає редакція видання Financial Club.

За підсумками 2016 року ПУМБ покращив позиції у загальному рейтингу банків на три пункти і посів 6 місцеВисокі оцінки експертної ради рейтингу отримали кілька продуктів ПУМБ: кредитна карта і ощадний вклад (2 місце), інтернет-банкінг (3 місце), кредит готівкою (4 місце), послуга інкасації (5 місце).

У рейтинг найкращих керівників банків традиційно увійшли кілька топ-менеджерів ПУМБ:

У рейтинг увійшли 50 банків, які пройшли відбір у рамках методології дослідження. Експертна рада рейтингу оцінює понад 120 показників банку, серед яких фінансові показники, умови кредитних і депозитних продуктів, підходи до оцінки кредитних ризиків та інші.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок