Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ online Корпоративний: Java більше не потрібна!
25 квітня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) впровадив «Онлайн ЕЦП» - інноваційний сервіс для корпоративних клієнтів, який дозволяє працювати у будь-якому сучасному браузері без обмежень.
 
Раніше користувачам інтернет-банкінгу «ПУМБ Online Корпоративний» був потрібен додатковий час для встановлення та регулярного оновлення Java. Тепер, завдяки новому сервісу, клієнти можуть використовувати будь-який сучасний браузер.
 
Новий сервіс підвищує безпеку фінансових операцій за рахунок механізму зберігання електронно-цифрового ключа клієнта в захищеному сховищі банку. При цьому всі документи підтверджуються онлайн одноразовим SMS-паролем на верифікований банком номер телефону користувача, тим самим забезпечуючи додатковий рівень захисту коштів клієнта.
 
«Не таємниця, що постійне оновлення Java залишається біллю клієнтів при роботі в корпоративному інтернет-банкінгу та вимагає додаткових ресурсів. У той же час сучасні браузери поступово відмовляються від підтримки Java. Ми прийняли до уваги побажання клієнтів і реалізували максимально зручний сервіс без використання Java – «Онлайн ЕЦП». Новий сервіс дозволив істотно збільшити продуктивність систем і підвищити безпеку «ПУМБ Online Корпоративний», оскільки зберігання електронно-цифрового ключа на стороні банку виключає ризик його використання шахраями» - коментує Директор департаменту транзакційного бізнесу ПУМБ Антон Гурбан.
 
Ознайомитись із онлайн-сервісом можна на сайті банку https://online.pumb.ua/biz/ або звернувшись у Call Center за номером 0 800 501 275.

 

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок