Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ зайняв друге місце у номінації «Аграрний банк» рейтингу Фінансовий Оскар
10 квітня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) зайняв друге місце в номінації «Аграрний Банк» рейтингу Фінансовий Оскар за версією журналу «Бізнес».

Друге місце ПУМБ у рейтингу було присуджено за активну підтримку та фінансування проектів в аграрному секторі, зокрема сегменту малого та середнього бізнесу.

Аграрний сектор є одним із пріоритетних напрямків у роботі банку, що пов'язано з відносною стабільністю діяльності первинного аграрного виробництва.

Сьогодні ПУМБ забезпечує особливі умови щодо фінансування поточної діяльності аграрного підприємства (покупки насіння, добрив, ГСМ) і фінансування покупки нової сільськогосподарської техніки для обробки землі та збору врожаю.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок