Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ — найбільший торговець на ринку ОВДП
03 квітня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) за підсумками 2016 р. став найбільшим торговцем на біржовому та позабіржовому ринках облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) відповідно до ренкінгу ІА Cbonds і АУФТ.

ПУМБ став лідером ренкінгу за обсягом угод, піднявшись на три сходинки та трикратно збільшив свою частку ринку (до 30,82%) у порівнянні з 2015 роком. У ренкінгу торговців за кількістю угод, укладених на біржовому та позабіржовому ринках, ПУМБ, за підсумками 2016 року, збільшив ринкову частку більш ніж на 10% (до 25,16%) і зберіг за собою друге місце.

Інформаційне агентство Cbonds разом із СРО Асоціацією «Українські фондові торговці» (АУФТ), опублікувало ренкінг торговців цінними паперами, операторів ринку ОВДП України за підсумками 2016 року. Ренкінг відображає активність торговців цінними паперами на ринку ОВДП на біржовому та позабіржовому ринках, в розрізі обсягу та кількості проведених операцій з ОВДП.

ПУМБ є первинним дилером по розміщенню ОВДП, а також активним учасником вторинного ринку, надаючи послуги ліцензованого торговця цінними паперами корпоративним клієнтам і банкам з операцій з цінними паперами.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок