ПУМБ починає виплати коштів вкладникам ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ»
Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) з 30 березня 2017 року починає виплату гарантованих сум вкладів клієнтам ПАТ «БАНК МИХАЙЛІВСЬКИЙ» - фізичним особам, кошти яких підлягають відшкодуванню Фондом гарантування вкладів фізичних осіб.
ПУМБ – єдиний банк, що здійснює виплати вкладникам ПАТ «Михайлівський». Виплата здійснюється у будь-якому працюючому відділенні Першого Українського по всій території України у розмірі вкладу, включаючи відсотки, нараховані на день початку процедури виведення Фондом банку з ринку, але не більше 200 тисяч гривень.
Для комфорту вкладників, які отримують компенсації ФГВФО, Перший Український запустив контакт-центр за телефоном 044 496 88 61 (вартість дзвінків згідно тарифів Вашого оператора), звернувшись до якого, є можливість забронювати час для отримання виплати.
- ПУМБ узяв участь у Конференції екоіндустріальних парків України 2026
- ПУМБ узяв участь у круглому столі Finclub на тему кредитування агросектору в 2026
- ПУМБ серед найкращих фінансових установ країни за версією “ТопФінанс-2026”
- ПУМБ став першим банком, авторизованим НБУ на надання нефінансових платіжних послуг в межах Open Banking
- Артур Загородников представив ПУМБ на Форумі Forbes AGRO 2026
- Більше можливостей у програмі «Національний кешбек»
Отримати на e-mail
Новину відправлено
Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!
відповіді на них
скаргу чи пропозицію
мережах
Зворотний зв'язок