Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Зателефонувати в ПУМБ тепер можна онлайн із сайту банку
24 березня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Зв'язатися з ПУМБ і поставити запитання щодо послуг банку тепер можна прямо з сайту онлайн. Для цього потрібно просто зайти на www.pumb.ua та натиснути на кнопку "Зателефонувати online", яку можна знайти одразу біля логотипу банку. Для дзвінка не потрібно встановлювати додаткове програмне забезпечення, наприклад, Skype, оскільки сам браузер вже вміє передавати голос. Знадобляться тільки включений мікрофон, навушники або колонки. Зателефонувати можна і зі смартфона на базі Android, якщо він підключений до Інтернету.

Зателефонувати в центр обслуговування клієнтів із сайту ПУМБ можна в будь-якому з трьох найбільш популярних веб-браузерів: Google Chrome, Opera і Firefox, а також зі смартфона або планшета на базі Android. Звертаємо увагу: браузери Internet Explorer, Safari, а також iOS не підтримують технологію, на базі якої реалізовані онлайн дзвінки.

«Ми вже прийняли близько 30 тисяч дзвінків клієнтів із сайту, поки тестували нову функцію. Веб-дзвінок дозволяє клієнту зв'язатися з банком за пару кліків. ПУМБ активно розвиває альтернативні канали спілкування з банком у Мережі. Наприклад, ми додали онлайн-чат із Центром обслуговування клієнтів у новому інтернет-банкінгу, де користувач зв'язується з оператором протягом 30 секунд», — підкреслив Михайло Сергієнко, директор операційного сервісного центру ПУМБ.

Зазначимо, що вже дві третини питань, які задають клієнти на гарячій лінії ПУМБ, можна вирішити самостійно в новій версії ПУМБ Online.

Зокрема, зараз без дзвінка в Центр обслуговування клієнтів у новому ПУМБ Online самостійно можна здійснити операції по платіжній картці:

  • зняти обмеження на розрахунки за кордоном
  • змінити ліміт на зняття готівки та оплати карткою
  • заблокувати та розблокувати можливість платити карткою в Інтернеті
  • підключити або відключити сервіс 3D Secure для захисту платежів онлайн
  • дізнатися історію операцій

Якщо у клієнта в ПУМБ кредит або кредитна картка, він може самостійно в інтернет-банкінгу перевести заборгованість по кредитній картці на умови розстрочки або скасувати розстрочку.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок