Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ надав фінансову допомогу Київській Школі Економіки
16 березня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) надав фінансову допомогу на суму 272 304 грн Київській Школі Економіки (KSE), яка входить до числа найкращих шкіл Центральної та Східної Європи. KSE спеціалізується на підготовці економістів світового рівня. Школа - один із небагатьох закладів в Україні, викладачі якого мають ступінь Ph.D. з авторитетних західних університетів.

 «Освіта одна з найкращих інвестицій. Якісна освіта в житті людини відіграє таку ж роль як міцний фундамент для будинку. Наша допомога Київській Школі Економіки це в першу чергу інвестиція в майбутнє покоління економістів і фінансистів, чия освіта буде відповідати світовим стандартам, а отже це інвестиція в майбутнє України», зазначив Сергій Черненко, голова правління ПУМБ.

Багато випускників KSE мають докторські ступені західних університетів, займають керівні посади в провідних консалтингових і аудиторських компанія. Діяльність KSE сприяє розвитку сфер економіки, бізнесу, а також економічної політики в Україні та сусідніх державах.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок