Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ розігрує квитки на Євробачення за оплати картками Visa
13 березня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

З 13 березня по 23 квітня 2017 року ПУМБ проводить акцію для своїх клієнтів з будь-якими картками Visa, в рамках якої можна виграти квитки на Євробачення!

Щотижня серед оплат зареєстрованими картками Visa ПУМБ буде визначати одного переможця, який отримує 2 квитки на Євробачення. Крім того, в кінці акції буде розіграна додаткова пара квитків.

Щоб випробувати удачу та стати одним із цих 7 щасливчиків потрібно:        

  1. одноразово зареєструвати будь-яку свою картку Visa від ПУМБ на промо-сторінці банку win.pumb.ua. Покупки за іншими картками Visa від ПУМБ братимуть участь в акції автоматично, тобто додатково реєструвати інші картки не потрібно.
  2. розраховуватися за покупки або послуги зареєстрованими картками Visa на суму від 20 грн одним чеком. Кожна така покупка бере участь в акції автоматично. Окремо реєструвати кожну транзакцію не потрібно.

Щочетверга серед усіх здійснених минулого тижня оплат зареєстрованими картками Visa, ПУМБ обире переможця тижня за допомогою random.org. Також у кінці акції буде розіграна додаткова пара квитків серед усіх покупок за весь період акції.

Чим більше оплат картками Visa від ПУМБ – тим більше шансів виграти квитки на головне музичне шоу Європи!

Правила акції

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок