Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Насолоджуйтесь музикою з карткою Mastercard від ПУМБ
09 березня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Клієнти ПУМБ з будь-яким типом картки Mastercard мають шанс виграти квиток на концерт в рамках акції «Жити музикою – безцінно». Акція діє з 6 березня по 31 травня 2017 р.

Щотижня в період дії акції розігруються 100 сертифікатів номіналом 500 грн. від Concert.ua, а також два квитки на концерт Jamala I believe in U, який відбудеться в травні в Києві.

Всього два кроки дадуть вам шанс виграти квиток на концерт мрії:

  • Зареєструйте свою картку Mastercard в програмі «Мastercard Більше» 
  • Зібравши 10 балів (10 безготівкових розрахунків карткою), натисніть кнопку «Замовити» та обміняйте їх на участь в акції. В особистому кабінеті програми «Mastercard Більше» можна зареєструвати до 5 карток Mastercard і об'єднувати накопичені на них бали. Обмінювати бали можна необмежену кількість разів.

Для участі в акції розраховуйтесь дебетною або кредитною карткою Mastercard від ПУМБ в магазинах або інтернеті на суму від 50 грн. чи на будь-яку суму в громадському транспорті Києва та отримуйте бали. Чим більше розрахунків ви робите, тим більше балів заробляєте, збільшуючи свої шанси виграти.

Беріть участь в акції та рушайте на концерт своєї мрії!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок