Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

Здивуйте кохану квітами з карткою Masterсard від ПУМБ
09 березня 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

Весна – час квітів! Клієнти ПУМБ з будь-якою карткою Mastercard мають шанс виграти сертифікат на покупку букету від квіткового магазину Fiori в рамках акції «Здивувати кохану – безцінно».

Щотижня можна виграти один із 5 сертифікатів номіналом 1000 грн. від магазину квітів Fiori. Поспішайте – акція триватиме до 31 березня 2017 р.!

Взяти участь в акції просто:

  • Зареєструйте свою картку Mastercard в програмі «Мastercard Більше» bilshe.com.ua
  • Зібравши 10 балів (10 безготівкових розрахунків карткою), натисніть кнопку «Замовити» та обміняйте їх на участь в акції. В особистому кабінеті програми «Mastercard Більше» можна зареєструвати до 5 карток Mastercard і об'єднувати накопичені на них бали. Обмінювати бали можна необмежену кількість разів.

Для участі в акції розраховуйтесь дебетною або кредитною карткою Mastercard від ПУМБ в магазинах або інтернеті на суму від 50 грн. або на будь-яку суму в громадському транспорті Києва та отримуйте бали. Чим більше розрахунків карткою Masterсard від ПУМБ – тим більше балів і шансів на виграш!

З офіційними умовами участі в акції «Здивувати кохану – безцінно» можна ознайомитися тут.

Беріть участь в акції та даруйте квіти своїм коханим!

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок