Мобільний додаток
перейти перейти
Новини

Ласкаво просимо до Прес-центру ПУМБ! У цьому розділі Ви можете ознайомитись з останніми новинами банку і аналітичними матеріалами про фінансовий ринок.

Представники ЗМІ можуть отримати коментарі керівництва та експертів банку щодо продуктів та послуг ПУМБ, про ситуацію на українському фінансовому ринку, зв'язавшись із співробітниками Прес-служби.

ПУМБ повідомляє про проведення Позачергових Загальних зборів акціонерів 16 березня
28 лютого 2017
Отримати на e-mail {title} - банк ПУМБ

ШАНОВНІ АКЦІОНЕРИ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК»!

Повідомляємо вам про проведення Позачергових Загальних зборів акціонерів ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ПЕРШИЙ УКРАЇНСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ БАНК» (далі — Банк, ПАТ «ПУМБ») за рішенням Спостережної ради Банку відповідно до п. 5 ст. 47 ЗУ «Про акціонерні товариства».

Позачергові Загальні збори акціонерів Банку (далі — Збори) відбудуться 16 березня 2017 року за місцезнаходженням Банку: 04070, м. Київ, вул. Андріївська, буд. 4 (зала засідань, 5-й поверх, кабінет № 528).
Початок Зборів о 12:30.
Реєстрація акціонерів (їхніх представників) буде здійснюватись 16 березня 2017 року з 12:00 до 12:25 за місцем проведення Зборів.
Перелік акціонерів, які мають право на участь у Зборах Банку, буде складено станом на 00:00 10 березня 2017 року.

Перелік питань, включених до порядку денного, та проекти рішень:

1. Про обрання Секретаря та Лічильної комісії Зборів.
1.1. Обрати Секретарем Зборів Насєкан Лесю Олександрівну, Директора Юридичного департаменту Банку.
1.2. Обрати Лічильну комісію у наступному складі:
1) Голова Лічильної комісії — Гетьман Анна Данилівна, Начальник Відділу корпоративного управління Юридичного департаменту;
2) Член Лічильної комісії — Сироватка Наталія Валентинівна, Головний юрисконсульт Відділу корпоративного управління Юридичного департаменту.
1.3. Встановити, що повноваження Лічильної комісії дійсні до моменту формування складу Тимчасової лічильної комісії (для наступних Загальних зборів акціонерів Банку).

2. Про затвердження заходів щодо приведення значень економічних нормативів Банку у відповідність до вимог Національного банку України.
2.1. Погодити та затвердити заходи щодо приведення значень економічних нормативів Банку у відповідність до вимог Національного банку України відповідно до додатків до Протоколу.
Звертаємо вашу увагу, що у разі проведення Зборів Банку у відповідності до п. 5 ст. 47 ЗУ «Про акціонерні товариства», повідомлення про скликання Позачергових Загальних зборів здійснюється не пізніше ніж за 15 днів до дати їх проведення в порядку, встановленому статтею 35 ЗУ «Про акціонерні товариства».
Адреса веб-сайту Банку, на якому розміщена інформація з проектами рішень по кожному з питань, включених до порядку денного:
https://pumb.ua/

Для участі у Зборах при собі необхідно мати:

  •  акціонерам — паспорт або інший документ, що посвідчує особу, а також документи, які підтверджують повноваження керівника юридичної особи-акціонера Банку.
  •  представникам акціонерів — паспорт або інший документ, що посвідчує особу, та засвідчену згідно з чинним законодавством України довіреність на право участі та голосування на Зборах.

З документами стосовно порядку денного Зборів акціонери мають змогу ознайомитись за місцезнаходженням Банку: 04070, м. Київ, вул. Андріївська, буд. 4 у робочі дні тижня з 9.00 до 18.00.
Телефон для довідок: (044) 231-71-99 (вн. 8292). Контактна особа: Гетьман А.Д.

Новини банку

Підписатися на розсилку

Далі
Будь ласка, заповніть це поле

Отримати на e-mail

Введіть Вашу електронну адресу

Будь ласка, погодьтеся на обробку персональних даних Будь ласка, введіть e-mail

Новину відправлено

{title} - банк ПУМБ

Перевірте e-mail Дякуємо за Вашу цікавість!

+
arrow

Зворотний зв'язок